header image
Start arrow Oferta

Organizujemy wczasy, zielone szkoły oraz pobyty kilkudniowe w okresie od maja do września.

Ośrodek "Ibis" położony jest w leśnym zaciszu, tuż przy wale nadmorskim. Odległość od morza wynosi około 400-stu metrów, a do centrum Stegny - 1,5 kilometra. Od Gdańska dzieli Stegnę 45 kilometrów, od Malborka i Elbląga - 40 km, a do Krynicy Morskiej jest stąd 25 km. Region Żuław i Mierzei Wiślanej obfituje w liczne atrakcje turystyczne - skarby przyrody i kultury.

 

Zakwaterowanie

 POKOJE
Oferujemy zakwaterowanie w przestronnych pokojach 2-, 3-, 4-osobowych w jednopiętrowych, murowanych pawilonach.

Pokoje wyposażone są w:

    pełen węzeł sanitarny
     oddzielne wejście
    balkon lub taras
    TV
    lodówka
    czajnik elektryczny
    leżak i parawan
    łoża małżeńskie, wersalki, tapczaniki

Pokoje typu STUDIO


 DOMKI

Proponujemy pobyt w przytulnym domku wczasowym o wysokim standardzie. Dwupokojowy domek z aneksem kuchennym i łazienką ma powierzchnię 36 m2 + 14m2 taras . W jednym pokoju znajduje się łoże małżeńskie, w drugim - 2 wersalki. Wyposażenie: radio, TV sat, aneks kuchenny z lodówką, mikrofalówką, czajnikiem elektrycznym, kuchenką gazową dwupalnikową, zastawą stołową i kuchenną.

 Domek XXL

Domek dla 7-9 osób: trzy sypialnie (2 sypialnie z łożem małżeńskim i 1 sypialnia z dwoma wersalkami), pokój dzienny 25m2 z wyposażonym aneksem kuchennym, łazienka z natryskiem, umywalką i WC, oraz WC z umywalką, obszerny taras z kompletem mebli.

 ATRAKCJE

 Do dyspozycji gości są: basen, siłownia, basen z podgrzewaną wodą i brodzik, boiska do siatkówki, koszykówki i badmintona, stół tenisowy i bilardowy, piłkarzyki, pokój zabaw dla dzieci, minibiblioteczka, wypożyczalnia sprzętu sportowego oraz rowerów. Zapewniamy także opiekę animatora, przedszkole wczasowe, organizujemy imprezy przy muzyce oraz ogniska.


 PARKING

Nasi zmotoryzowani goście znajdą miejsce parkingowe na  terenie ośrodka. Parking jest bezpłatny.

Posiadamy koncesję organizatora turystyki wydaną przez UKFiT nr rej. 0481. Zapewniamy organizację atrakcyjnych wycieczek do Gdańska, Fromborka, Malborka oraz statkiem lub wodolotem po Zalewie Wiślanym.

 Posiadamy Zaświadczenie Wojewody Pomorskiego o wpisie do Rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych.

.